* můj nejhorší zážitek s alkoholem ~

16. prosince 2010 v 17:16 | Lii * |  writing
Nebudu si tady hrát na nějakou hrdinku. Na nějakou kreténskou vymetačku večírků, což nejsem. Ti, co mě znají říkají, že k tomu mám spadeno. Doufám, že ne... Mým cílem je jenom varovat stejný kretény jako já, i když to stejně nepomůže - každej nejspíš musí narazit sám. Od tý doby jsem se nedotkla ani cigarety, natož alkoholu. Je to tak přes měsíc a půl. Hlavně u cigarety jsem na to hrdá. Nemám zrovna pevnou vůli, ale za posranej život mi pár kaleb nestojí... koho to zajímá, celý článek ;)))

Mamka jela z pátku na sobotu na firemní večírek. Vedení ho uspořádalo dřív, protože správně tušili, že později se nikomu chtít nebude. Mamka mi už předtím říkala: "Pozvi si nějakou kámošku, ať tu nejsi sama," - ale já pořád zapomínala. Až jsem jednou šla ven s úžasnou kamarádkou (moje ex-best-friend, se kterou jsem se hádala a nakonec - díkybohu - usmířila ♥) a stavily jsme se na chvíli k nám, abysme se zahřály, protože venku byla hrozná zima. Když najednou mamka: "Lindi, koho si teda zítra pozveš? Když budu pryč...?" Úplně se mi to vykouřilo z hlavy. Tázavě jsem koukla na Kláruš, a ona nadšeně přikývla... a bylo to domluvený. Rozhodly jsme se pozvat ještě jednu slečnu, která se momentálně neměla s kým bavit a Klárka ji vůbec neznala. Říkejme jí Adél. Ta taky souhlasila - obě jsou nadšený do poznávání novejch lidí a seznamování se. A nakonec mi přišlo vhodný pozvat Terezku - osobu, které si nesmírně vážím a zná ji jak Klárka, tak Adél... nepozvat ji, nestalo by se za ten večer nic zajímavýho až na dámskou jízdu o filmech a chipsech s colou.
Terka taky souhlasila, ale prej jde v pátek "pít s děckama na Špilas". Říkám aha, přijď po té chlastačce a moc to nepřežeň. "A nechcete jít taky?" - "Ani ne..." - "Héj Lindí, poďte. Bude prdel!" - "Ok. Ale budem odcházet před desátou, jasný?" - "Jojo."
simple-choice.blog.cz
A bylo všechno domluvený. Pozdě večer v pátek jsme šly s kabelkama plnýma chipsů a křupek a s krabičkou cigaret mírně vysmátý na Špilas. Už tam čekali Terčini tři kámoši. Jednoho jsem znala - ehm, líbali jsme se. V mírné opilosti. Stydím se za to, ale odmítám se o tom už s kýmkoliv bavit. Byla jsem dejme-tomu nevěrná, ale stalo se to a já toho lituju. Zapomněla jsem. Radši...
Další dva jsem viděla poprvé. Myslím? :D
Už byli totálně na sračky. Měli plnou flašku vína, cigarety a pivo. Dali nám a my pily a šlukovaly. A potom druhá flaška vína, to už byla jedna slečna úplně na šrot. Ale byla vysmátě na šrot. Chtěla každýmu volat a šly jsme si, jen my dvě, zapálit. Ostatní tam pak došli, jedna slečna se tam s každým objímala a líbala a byla taky celkem na sračky. Já jsem vnímala, v tu dobu bych ještě byla schopná hrát střízlivou. Ale neměla jsem chuť jít domů, bylo to super.
Chtěla jsem vodku. Po dlouhým přemlouvání se šlo pro vodku s džusem. A bylo to. Vodka byla na světě, přístupná jen pro mě a další dvě holky (nechci jmenovat), protože třetí už blila. Tohle bylo v řiti, už tenkrát jsme měly jít domů. Brát to jako varování, ale my pily dál. Hlavně já, no. Vodky jsem měla požehnaně. Tak polovinu lahve. Nevím proč jsem to pila, chutnalo mi to a měla jsem na to náladu, nejspíš. Najednou Terka, že musíme jít domů. Říkám okey, na rozloučenou se napiju. Tak jsem se napila. Hodně, no.
Cesta byla, řekněme, úděsně strašná. Několikrát jsem spadla, mrdla jsem se o dům do hlavy takovou silou, že jsem tam měla bouli ještě dva týdny. + moncl na rameni a rozseklý prsty na noze, k nimž si nepamatuju, jak jsem přišla.
Nebýt Kuby (toho, kterýho jsem viděla poprvé. Jo, přesně toho), bych nedošla domů. Několikrát mě málem přejelo auto. Bylo mi špatně, to je jediný, co si pamatuju.
Došly jsme domů a ta blila už před vchodem. Já musela odemykat, na zvracení nebyl čas. Na chodbě u nás v bytě už to bylo zlý. Běžela jsem do koupelny a šlo to myslím do vany? Nevím, každopádně jsem se vysvlíkla do spodního prádla a chtěla ledovou sprchu. Dostala jsem ji. Byla mi zima a blila jsem ve vaně, jediný, co si pamatuju. Později jsem se dozvěděla, že jsem se zmítala a třásla v křečích a místo očí jsem měla bělmo. Aha.
simple-choice.blog.cz
Šla jsem spát. Jediný, co jsem chtěla, bylo spát. Terka - jo, jmenuju - se o mě postarala. Převlíkla mě, utěšovala mě, prala poblitý povlečení po mně a po druhé slečně úplně na sračky. Ta byla dokonce pořád vtipná, holky vykládaly, že prej povídala: "Holky, já nechci skončit jako Petr Muk!!" A pak šla ke dřrezu, vyndala špinavý nádobí a šla blít. :D ony byly do noci vzhůru, já zalehla.
Ráno jsme se vzbudily hodně brzo, ale vypadalo to tu hrozně. Všechno špinavý, drobky v posteli, zatuchlej smrad, rozsypaný chipsy, rozlitý pití, špinavý nádobí, fleky od všeho možnýho. Uklidily jsme to nejhorší, ale když máma přišla, asi něco vytušila.
Zbytek jsme douklízely celkem v pohodě. Povlečení jsme vypraly, polštáře taktéž a větraly, nádobí jsme umyly, složily postele, ustlaly peřiny, utřely všechno, co se dalo a šly se koukat na filmy ke mně do pokoje.
Byla to asi nejhorší noc mýho života. Tipuju nás dvě (nejmenuju druhou osobu! :D) na lehkou otravu krve. Nedělejte to. Nepijte, když to neumíte. Prostě ne. Stejně ale narazíte stejně, jako já. Hlavně to aspoň nepřežeňte tolik moc, jako já. Jasně, občas se klidně napijte. Ale fakt s mírou ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verush Verush | Web | 16. prosince 2010 v 17:39 | Reagovat

se nemáte://nepřežila bych..my dem naposled ve středu ale to máme "ami sobě"-tam budem mít každá třída nějaký představení:Dtakže dem jako naposled v úterý:D

2 Verush Verush | Web | 16. prosince 2010 v 17:39 | Reagovat

*"Sami sobě"

3 Verush Verush | Web | 16. prosince 2010 v 17:39 | Reagovat

[1]: *jakoby
fakt neumim psátxD:/

4 C a T h C a T h | Web | 16. prosince 2010 v 20:40 | Reagovat

No, tak atkov zážitek nemám.. V životě jsem nekouřila a v plánu to ani nemám.. A když chlastám, tak většinou vím kdy přestat.. Vím, že teď o čarodkách jsem si zředila flašku vodky a celý jsem to vypila.. byla jsem dost vytlemená a šla jsem domů, naši jsou rozvedení a tatínek mi moc nenadával, vlastně vůbec.. Teď občas zajdeme na vodnici a dáme si pivo nebo tak něco, ale žebychom nějak maximálně chlastali to zas né.. Prostě jen do nálady..

5 candy-m candy-m | Web | 16. prosince 2010 v 22:56 | Reagovat

Tak po tomhle zážitku bych už taky nikdy nepila. Já teda v životě nebyla v takovym stavu opilosti. Ty bud ráda, že když ses zmítala, že nezavolali záchranku to by byl teprv průser.
No já mám takovej zážitek s hulením, že mě kluci zhulili na sluníčku a mě se udělalo zle strašně zle, ale nešlo mi zvracet, takže se mi jen zvedal žaludek naprázdno a já nemohla ani chodit ..dosšla jsem k jedný kámošce domů a ona mě pak odvedla do lesa na čerstvej vzuch kde jsem ležela asi půl hodiny a myslela jsem že umírám. Bylo mi 15 a půl. Dneska mi je 17 a čtvrt a můžu s čistym svědomím říct, že už jsem to V ŽIVOTĚ! Nevzala do pusy a absolutně to u svýho kluka i u svejch kamarádek odsuzuju. Ono je těžký říkat nepij, nehul, nekuř, ale když si někdo něco takovýhohle zažije, tak změním názor hned a někdy i na dlouhou dobu ..

6 candy-m candy-m | Web | 17. prosince 2010 v 20:21 | Reagovat

Já už docela chytám nervíčky dneska ;)))
Docela už bych kolem sebe mlátila no ;D

7 C a T h C a T h | Web | 17. prosince 2010 v 23:25 | Reagovat

Popravdě jsem silnej pesimista.. :D Jen si to namlouvám to všechno.. :D Táta je uplně bezvadnej! :D A cigára mě vůbec nelákají..
Hej můžu si tě dát do oblíbených stránek u sebe? Není to nějak závazný jsou to jenom blogy, na který chci chodit častěji jestli by ti to nevadilo.. Máš super články a všechno. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.